Начало / Последни новини / Бегач на КЛА Спартак /Койнаре/ на две секунди от медал

Бегач на КЛА Спартак /Койнаре/ на две секунди от медал

Денис Големански от КЛА Спартак /Койнаре/ се класира на четвърто място в лекоатлетическия шосеен пробег „Димитър Велиславов – Мики/Иван Димитров“. Състезанието се проведе в Горна Оряховица и в него участваха над 100 бегачи /от момичета и момчета под 14 години до жени и мъже/ в памет на двама от най-заслужилите треньори по лека атлетика в града. Големански пробяга 600-те метра при момчетата под 14 г. за 1:43:02 минути. С две секунди по-бърз от него бе бронзовия медалист Мартин Атанасов от СКЛА Евър /Варна/. Победата е за Лъчезар Вълчев от СКЛА Лудогорец /Разград/, следван от съотборника си Христофор Божанов. Тук другия представител на КЛА Спартак /Койнаре/ – Стивън Кирилов финишира шести.

Още двама негови съотборници участваха в пробега. При момичетата под 14 години, Петя Семкова измина 600-те метра със седмо време. Същото класиране и за Емил Веселов при момчетата под 16 г., където дистанцията бе 1200 метра.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...