Начало / Последни новини / Бдин прегази Ювентус за 40 минути

Бдин прегази Ювентус за 40 минути

Тежко поражение – 0:6 понесе Ювентус в Малчика от гостуващия му Бдин /Видин/. Двубоят бе от втория кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на бившия треньор на плевенския Спартак – Роберт Петров изкова разгрома за 41 минути през първото полувреме. Тон за него даде лидера на видинчани Александър Соколов с попадението си във 2-ата минута. Малко след това защитника Ивайло Иванов удвои аванса на гостите. Четвърт час след началния съдийски сигнал пък Лъчезар Георгиев направи резултата категоричен. В 32-ата минута Сашо Соколов покачи на 4:0 след точно изпълнена дузпа. Секунди преди почивката Ангел Каишев за пети път превзе вратата на домакините. Те също имаха възможност за попадение, но Ивайло Дюлгеров уцели гредата. През второто полувреме мача просто се доиграваше. Костадин Малинов бе близо до реализиране на почетно попадение, но пропиля тази възможност. В самия край на мача Мартин Михайлов фиксира крайното 6:0 за Бдин.

„В този двубой на терена имаше само един отбор – този на гостите. Надиграха ни по всички показатели. Два са основните ни проблема – липсата на подготовка и селекцията. Трябват ни нови попълнения, но в този момент избора не е голям“, коментира Любен Любенов, който в този мач направи дебют като старши треньора на Ювентус.

Снимка: football24.bg