Начало / Последни новини / Бдин не даде шанс на Ювентус

Бдин не даде шанс на Ювентус

Очаквана поредна загуба записа Ювентус /Малчика/ в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Този път във Видин го надви с 3:0 местния Бдин в мач от 17-ия кръг на първенството. Домакините решиха всичко през първото полувреме. В 17-ата минута Цветан Цветанов бе най-съобразителен при продължително разбъркване в наказателното поле на гостите и откри резултата. След още толкова време Стойчо Стойков покачи на 2:0 с шут по диагонала. Малко след това бранител на Юве фаулира Кристиян Коцов и Цветанов вкара отсъдената дузпа за крайното 3:0. В оставащото време пропуски за видинчани направиха Лъчезар Георгиев, Коцов, Деян Захариев, Янек Кирилов, Людмил Иванов и Мартин Тодоров. Гредата пък уцели Мартин Димитров.