Начало / Последни новини / Баскетболният Спартак падна от Балкан

Баскетболният Спартак падна от Балкан

Плевенският Спартак приключи подготовката си за новия сезон на Националната баскетболна лига със загуба. Победи го Балкан /Ботевград/ с 83:78 в контролна среща играна в зала „Балканстрой“. Съперниците си разделиха по едно полувреме. Първото беше за гостите. Селекцията на Александър Дяковски започна мудно и съперника им се възползва, печелейки първата част с 30:22. Във втората пасива на домакините нарасна до 17 точки – 33:50. Едва след почивката спартаковци заиграха по-добре. Това моментално се отрази на резултата и те взеха третата четвърт 26:20. Финалният щурм за малко да доведе до пълен обрат. В 39-ата минута съотношението падна на 4 точки – 78:82. В оставащото време обаче плевенските баскетболисти не успяха да реализират нито веднъж.

Така равносметката им от проведените приятелски мачове е две победи и три загуби.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...