Начало / Последни новини / Александър Дяковски благодари на феновете за търпението и подкрепата срещу Балкан

Плевенският Спартак записа пета поредна загуба от началото на сезона в Националната баскетболна лига на мъжете. Надви го гостуващия му Балкан /Ботевград/ с 81:102 в среща от 5-ия кръг на първенството. Старши треньорът на домакините Александър Дяковски обясни причините за неуспеха и благодари на феновете, които подкрепиха отбора му.

„Когато играем слабо през първото полувреме срещу най-силния отбор в България в момента, а той има над 60 на сто успеваемост от тройката, нищо добро не можеше да се случи. Хубавото е, че се вдигнахме през второто полувреме, но случилото се първото се повторя за не знам кой път, което е проблем. Все пак срещу себе си имахме изключително силен тим, който имаше изключително силен ден преди почивката. Там мачът приключи общо взето, въпреки че се опитахме да се върнем. Поне на моменти се получи интересен мач за публиката. Искам да благодаря на хората, които дойдоха в залата и проявяват търпение към нас чрез подкрепата си“, заяви Дяковски, цитиран от basketball.bg.