Начало / Последни новини / Академик излъга Ювентус

Академик излъга Ювентус

Футболистите на Ювентус /Малчика/ загубиха с 0:1 от гостуващият им Академик /Свищов/ в двубой от 20-ия кръг на Северозападната В аматьорска група. Единственото попадение реализира капитанът на „студентите“ Иван Ганев в 48-ата минута от дузпа. Именно това отсъждане едва не доведе до сериозни последствия. Домакините оспорваха, че Любомир Йозов не е извършил нарушение, а нападател на съперника се е блъснал в него. Всичко това предизвика напрежение по трибуните и изнерви двата отбора. В средата на второто полувреме феновете на Юве едва не нахлуха на терена.

Като цяло се получи здрава и безкомпромисна битка. Преобладаваха физическите сблъсъци за сметка на головите ситуации. Все пак домакините имаха шансове да изравнят, но Ивайло Дюлгеров, Йонко Коев, Коце Малинов и Сергей Стефанов ги пропиляха.