Акценти

Хванаха трима с наркотици

Наркотици иззеха служители на плевенското Първо РУ, съобщиха органите на реда. При проверка, извършена на 09.08.2019 г. в областния град, от три лица полицаите иззели суха тревиста маса, наподобяваща марихуана. Уведомен е прокурор от районната прокуратура-Плевен и е образувано досъдебно производство по чл.354 А, ал.3, т.1 от НК. Работата по случая продължава.

 

Прочетете също:

Христина Белева и Петър Миланов гостуват за първи път като дуо в Плевен с концерт в кафе Бордо на 23 юни и специален участник Антония Гъркова

Импровизиращите фолклорни музиканти Христина Белева и Петър Миланов ще гостуват за първи път в Плевен …