Акценти

Фойерверки на площада в полунощ

Само фойерверки е предвидила Община Плевен за посрещане на Новата 2013 година. За тези, които са решили да излязат на площада в полунощ, други изненади няма да има. Причината е липсата на достатъчно средства за организиране на концерт, а също и слабият интерес от страна на плевенчани към подобна инициатива, обясни кметът проф. Димитър Стойков.

Прочетете също:

Никопол получи нова 3000-литрова цистерна за вода за по-бърза реакция при бедствия и пожари

В Никопол е доставена нова специализирана техника – цистерна за вода с капацитет 3000 литра, …