Акценти

Фойерверки на площада в полунощ

Само фойерверки е предвидила Община Плевен за посрещане на Новата 2013 година. За тези, които са решили да излязат на площада в полунощ, други изненади няма да има. Причината е липсата на достатъчно средства за организиране на концерт, а също и слабият интерес от страна на плевенчани към подобна инициатива, обясни кметът проф. Димитър Стойков.

Прочетете също:

Дарителската кампания за довършване на параклиса в село Тученица продължава, грубият строеж и куполите вече са готови

Дарителската кампания за изграждане на параклис в плевенското село Тученица продължава, като темата беше представена …