Акценти

„Топлофикация – Плевен“ ще отчита месечното потребление следващата седмица

„Топлофикация- Плевен“ ЕАД съобщава на своите абонати, че месечното отчитане на изразходваната топлинна енергия за месец март 2020 год. ще се извърши на 30 и 31 март, 1 и 2 април 2020 г.
От Дружеството се обръщат с молба гражданите да осигурят достъп до абонатните станции и присъствие на техен представител при отчитането!

Прочетете също:

Авария спира временно водата в блокове 17, 73 и 74 в плевенския ж.к. Сторгозия

В Плевен, в жилищен комплекс „Сторгозия“, се извършват аварийно-ремонтни дейности по разпределителната водопроводна мрежа. Поради …