Начало / Последни новини / Северозападна Трета лига – Стартът е утре (програма – есенен полусезон)

Северозападна Трета лига – Стартът е утре (програма – есенен полусезон)

Утре, 13 август стартира първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига сезон 2017/2018 година. В него сили ще мерят 16 състава от региона. Между тях са пет клуба от Плевен и областта – Спартак (град Плевен), Левски 2007 (град Левски), Вихър (град Славяново), Партизан (град Червен бряг) и Мизия 2005 (град Кнежа). От миналия сезон продължават съставите на Академик (Свищов), Бдин 1923 (Видин), Кариана (Ерден), Павликени (Павликени), Първа атомна (Козлодуй), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна) и Янтра (Габрово). Новите членове са изпадналият от професионалния футбол – Спартак (Плевен), Ботев (Луковит), Янтра 1919 (Габрово) и Янтра (Полски Тръмбеш). В Северозападната Трета лига вече няма да играят изкачилия се във Втора професионална лига Литекс (Ловеч), както и изпадналите в областните групи на Плевен и Монтана съответно Ювентус (Малчика) и Ком (Берковица).

При тази ситуация с най-много представители в Северозападната Трета лига е Плевенска област – 5. 4 отбора ще има Габровска – Янтра Габрово (Габрово), Янтра 1919 (Габрово), Севлиево (Севлиево) и Трявна (Трявна). С 3 е Великотърновска област – Академик (Свищов), Павликени (Павликени) и Янтра (Полски Тръмбеш). С по един тим са област Видин – Бдин 1923, Монтана – Кариана (Ерден), Враца – Първа атомна (Козлодуй) и Ловеч – Ботев (Луковит).

В този състав първенството обещава да е изключително интересно. Емоциите предстоят.

Северозападната Трета лига – програма – есен 2017

I кръг – 13 август 2017, неделя, 18:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Бдин 1923 (Видин)

Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна)

Янтра Габрово (Габрово) – Павликени (Павликени)

Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)

Кариана (Ерден) – Янтра 1919 (Габрово)

Ботев (Луковит) – Левски 2007 (Левски)

Мизия 2005 (Кнежа) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Янтра (Полски Тръмбеш)

II кръг – 20 август 2017, неделя, 18:00 часа:

Бдин (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Левски (Левски) – Мизия (Кнежа)

Янтра 1919 (Габрово) – Ботев (Луковит)

Спартак (Плевен) – Кариана (Ерден)

Павликени (Павликени) – Вихър (Славяново)

Трявна (Трявна) – Янтра (Габрово)

Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево)

III кръг – 27 август 2017, неделя, 18:00 часа:

Севлиево (Севлиево) – Бдин (Видин)

Янтра (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй)

Вихър (Славяново) – Трявна (Трявна)

Кариана (Ерден) – Павликени (Павликени)

Ботев (Луковит) – Спартак (Плевен)

Мизия (Кнежа) – Янтра 1919 (Габрово)

Партизан (Червен бряг) – Левски (Левски)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов)

IV кръг – 3 септември 2017, неделя, 17:00 часа:

Бдин (Видин) – Академик (Свищов)

Левски (Левски) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра 1919 (Габрово) – Партизан (Червен бряг)

Спартак (Плевен) – Мизия (Кнежа)

Павликени (Павликени) – Ботев (Луковит)

Трявна (Трявна) – Кариана (Ерден)

Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново)

Севлиево (Севлиево) – Янтра (Габрово)

V кръг – 10 септември 2017, неделя, 17:00 часа:

Янтра (Габрово) – Бдин (Видин)

Вихър (Славяново) – Севлиево (Севлиево)

Кариана (Ерден) – Първа атомна (Козлодуй)

Ботев (Луковит) – Трявна (Трявна)

Мизия (Кнежа) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Янтра 1919 (Габрово)

Академик (Свищов) – Левски (Левски)

VI кръг – 17 септември 2017, неделя, 17:00 часа:

Бдин (Видин) – Левски (Левски)

Янтра 1919 (Габрово) – Академик (Свищов)

Спартак (Плевен) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)

Трявна (Трявна) – Мизия (Кнежа)

Първа атомна (Козлодуй) – Ботев (Луковит)

Севлиево (Севлиево) – Кариана (Ерден)

Янтра (Габрово) – Вихър (Славяново)

VII кръг – 24 септември 2017, неделя, 17:00 часа:

Вихър (Славяново) – Бдин (Видин)

Кариана (Ерден) – Янтра (Габрово)

Ботев (Луковит) – Севлиево (Севлиево)

Мизия (Кнежа) – Първа атомна (Козлодуй)

Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени)

Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)

Левски (Левски) – Янтра 1919 (Габрово)

VIII кръг – 1 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:

Бдин (Видин) – Янтра 1919 (Габрово)

Спартак (Плевен) – Левски (Левски)

Павликени (Павликени) – Академик (Свищов)

Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Първа атомна (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)

Севлиево (Севлиево) – Мизия (Кнежа)

Янтра (Габрово) – Ботев (Луковит)

Вихър (Славяново) – Кариана (Ерден)

IX кръг – 8 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:

Кариана (Ерден) – Бдин (Видин)

Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)

Мизия (Кнежа) – Янтра (Габрово)

Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)

Академик (Свищов) – Трявна (Трявна)

Левски (Левски) – Павликени (Павликени)

Янтра 1919 (Габрово) – Спартак (Плевен)

X кръг – 15 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:

Бдин (Видин) – Спартак (Плевен)

Павликени (Павликени) – Янтра 1919 (Габрово)

Трявна (Трявна) – Левски (Левски)

Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)

Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра (Габрово) – Партизан (Червен бряг)

Вихър (Славяново) – Мизия (Кнежа)

Кариана (Ерден) – Ботев (Луковит)

XI кръг – 22 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:

Ботев (Луковит) – Бдин (Видин)

Мизия (Кнежа) – Кариана (Ерден)

Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Янтра (Габрово)

Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)

Левски (Левски) – Първа атомна (Козлодуй)

Янтра 1919 (Габрово) – Трявна (Трявна)

Спартак (Плевен) – Павликени (Павликени)

XII кръг – 29 октомври 2017, неделя, 14:30 часа:

Бдин (Видин) – Павликени (Павликени)

Трявна (Трявна) – Спартак (Плевен)

Първа атомна (Козлодуй) – Янтра 1919 (Габрово)

Севлиево (Севлиево) – Левски (Левски)

Янтра (Габрово) – Академик (Свищов)

Вихър (Славяново) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Кариана (Ерден) – Партизан (Червен бряг)

Ботев (Луковит) – Мизия (Кнежа)

XIII кръг – 5 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:

Мизия (Кнежа) – Бдин (Видин)

Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Кариана (Ерден)

Академик (Свищов) – Вихър (Славяново)

Левски (Левски) – Янтра (Габрово)

Янтра 1919 (Габрово) – Севлиево (Севлиево)

Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)

XIV кръг – 12 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:

Бдин (Видин) – Трявна (Трявна)

Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)

Севлиево (Севлиево) – Спартак (Плевен)

Янтра (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово)

Вихър (Славяново) – Левски (Левски)

Кариана (Ерден) – Академик (Свищов)

Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Мизия (Кнежа) – Партизан (Червен бряг)

XV кръг – 19 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:

Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Мизия (Кнежа)

Академик (Свищов) – Ботев (Луковит)

Левски (Левски) – Кариана (Ерден)

Янтра 1919 (Габрово) – Вихър (Славяново)

Спартак (Плевен) – Янтра (Габрово)

Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)

Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй)

За Станимир Димов

Прочетете също:

Как да се предпазим от телефонните измами

През последните две години в полицейската статистика е установена трайна тенденция за извършване на телефонни ...