Акценти

Премиера на документалния филм „Милен“ за живота и кариерата на журналиста Милен Цветков в НДК днес

Премиерата на документалния филм „Милен“, разказващ за живота и професионалната кариера на известния български журналист Милен Цветков, се състоя днес в зала 1 на Националния дворец на културата (НДК). Това съобщават от екипа на продукцията, а информацията беше разпространена от Българска Телеграфна агенция (БТА).

Филмът, режисиран от Веселин Диманов и Димитър Стафидов, включва повече от 40 интервюта и богат архивен материал, който разказва историята на Милен през очите на неговите колеги и близки.

След прожекцията в София, документалната лента „Милен“ ще обиколи и други градове в страната. Публиката в Пловдив ще има възможност да види филма на 21 февруари, а след това той ще бъде представен в Стара Загора (22 февруари), Сливен (23 февруари), Добрич (24 февруари), Русе и Велико Търново (25 февруари), Шумен (26 февруари), Благоевград (27 февруари), Плевен (28 февруари), Бургас (1 март) и Варна (2 март).

Прочетете също:

Елена Петрова ще бъде водеща на благотворителния концерт „С музика за Плевен“ за събиране на средства за нов роял на читалище „Съгласие 1869“

Актрисата Елена Петрова ще бъде водеща на благотворителен концерт, организиран с цел събиране на средства …