Акценти

Нови фиданки засадиха в двора на училището в Беглеж

Учениците от ОУ „Васил Левски” в село Беглеж засадиха 10 нови фиданки в двора на училището. Така те отбелязаха настъпването на Първа пролет. Тополите са дарени от кмета на селото Георги Данов, научихме от директора на училището Марияна Грънчарова.

Прочетете също:

Авария по довеждащ водопровод в Плевен, възстановено водоподаването за Източната индустриална зона

В Плевен се извършват аварийно-ремонтни дейности по довеждащ водопровод, който захранва Източната и Северната индустриална …