Акценти

Международен турнир по карате за Купа Плевен ще се проведе тази събота

На 24 септември градът ни за поредна година ще е домакин на Международния турнир по карате за Купа Плевен, организиран от Клуб по бойни изкуства „Петромакс” – Плевен, Българската федерация по карате  със съдействието на Община Плевен.

Турнирът е за деца, младша, юноши, девойки и старша възраст. Очаква се да се включат близо 200 състезатели. Участие вече са заявили каратеки от Румъния и Сърбия.

Стартът на срещите ще бъде даден в 10 часа в зала”Спартак”. Официалното откриване е в 14 ч, след което ще бъдат финалите и награждаването при ката и кумите.

Международният турнир за Купа Плевен е включен в спортния календар на Община Плевен.

Прочетете също:

Плевен събира учени от България и чужбина на международна конференция Наука без граници на 11 и 12 юни

Плевен е домакин на международна научна конференция под мотото „Наука без граници: интердисциплинарни подходи и …