Акценти

Концерт „Признание” за всички плевенски учители

Художествените колективи към Центъра за работа с деца в Плевен направиха своя поклон към всички плевенски учители по повод предстоящия Ден на българската култура и славянската писменост. Пред препълнената зала „Катя Попова” снощи се изявиха смесен хор „Звъника” и ДЮФА „Нашенчета”.

Гости на концерта „Признание” бяха зам.-кметът Стефан Милев и представители на отдел „Образование”.

С признание към труда на учителите кошница с цветя беше изпратил и кметът Георг Спартански.

Прочетете също:

Общинският съвет на Плевен посрещна 15-годишния Илия Илиев след два златни и един сребърен медал и европейски рекорд по стрелба в Осиек

В началото на редовното си месечно заседание общинските съветници в Плевен посрещнаха 15-годишния Илия Илиев, …