Акценти

Изнесено заседание на кабинета в Плевен за Празника на града

На 15 май правителството ще има изнесено заседание в Плевен, съобщи днес на брифинг кметът проф. Димитър Стойков. То ще се проведе в зала „Плевен” на областната администрация веднага след традиционния ритуал на площада за Празника на Плевен.

Междувременно премиерът може да пререже лентите на новоизградената велоалея и на поредната готова секция в общинския блок на бул. „Георги Кочев”.

Прочетете също:

Започна ремонт на ул. „Гренадирска“, текущите ремонти в Плевен продължават през целия летен сезон

Община Плевен продължава изпълнението на програмата си за текущи ремонти и рехабилитация на уличната инфраструктура …