Акценти

ДКЦ „Никак не боли” отвориха децата в ДГ „Звънче” в Плевен

Децата от ДГ „Звънче” в Плевен станаха медицински специалисти в новия медицински център „Никак не боли“. Той разполага с  разполага с вътрешен и хирургичен кабинет, манипулационна и аптека, а децата като истински професионалисти посрещат своите пациенти.

Ролевата игра за създаване на медицински център е част от лятната програма на детската градина и от амбициозния проект на меицинските сестри Заркова, Духленска и Арабаджиева- „Здрави и щастливи“.

Прочетете също:

ПГ по механоелектротехника в Плевен отбелязва 75 години с нова училищна песен, създадена от плевенски екип

Професионалната гимназия по механоелектротехника в Плевен отбелязва 75 години от създаването си с нова училищна …