Акценти

Ден на отворени врати днес в АГ комплекса на УМБАЛ „Д-р Г. Странски“

Днес от 11 до 13 часа в  Акушеро-гинекологичния комплекс на УМБАЛ „Д-р Г. Странски“ – Плевен ще се проведе Ден на отворени врати. Поводът е  Празникът на акушерките – Бабинден, който в АГ комплекса по традиция отбелязват по стар стил на 21 януари.
Всички желаещи да се запознаят с работата на Акушерския комплекс могат да заповядат, като  могат да зададат своите въпроси към персонала на клиниките, който ще им отговори своевременно и ще се запознаят отблизо с работата на медиците и медицинските специалисти.

Прочетете също:

Полицейски и ВиК екипи в Плевен започват масови проверки за незаконно водоснабдяване в областта след прокуратурната инициатива за справяне с безводието

Ежедневни проверки за незаконно свързване към водопреносната мрежа се провеждат в Плевенска област от екипи …