Акценти

В училището в Беглеж отбелязаха Деня на християнското семейство

В ОУ „Васил Левски“ в село Беглеж отбеляза тържествено Деня на християнското семейство. Учениците от 4 клас прочетоха съчинение на тема „Моето семейство“. В празничната програма се включиха и най-малките – децата от подготвителната група.

За празника родителите бяха  подготвили кулинарна изложба.

Директорът на училището Мариана Грънчарова връчи грамоти на ученици,учители и родители.

Гости на празника бяха  кметът на Беглеж Георги Данов и общинският съветник Христослав Михайлов.

Прочетете също:

Общинският съвет в Искър актуализира разходите по бюджета и одобри два безлихвени заема по европейски програми за 2026 г.

Общинският съвет в град Искър прие на редовно заседание актуализация на разходите по изпълнение на …