Начало / Архиви на етикети: Черноморец-Бургас

Архиви на етикети: Черноморец-Бургас

Определени са съдиите за първия мач на Спартак от новия сезон в НБЛ

Младен Марков от Стара Загора, Красимир Стойнов от Димитровград и Петър Петров от Добрич е съдийската бригада за първия мач на Спартак в НБЛ.  Плевенчани стартират новия шампионат с домакински мач срещу Черноморец (Бургас). Жребият за съдийските наряди беше изтеглен вчера в присъствието на президента на БФБ Георги Глушков, комисарите ...

Прочети повече »

„Спартак” – Плевен отстъпи с 0:4 на „Черноморец” – Бургас в първия 1/16 финал от турнира за Купата на България

Мачът беше решен още в края на първото полувреме, след като гостите поведоха с 2:0. Първият гол падна в 41.мин. когато Нладулю центрира отдясно и Йорданов отблизо вкара за 1:0. Четири минути по-късно, след центриране от ъглов удар, Георги Терзиев с глава даде комфортна преднина на „акулите”. През второто полувреме ...