Начало / Архиви на етикети: спортно ходене

Архиви на етикети: спортно ходене

Валентин Танковски от „Спратак” – Койнаре стана национален шампион на 3000 м спортно ходене

Валентин Танковски от „Спратак” – Койнаре стана национален шампион на 3000 м спортно ходене при момчета под 16 години. На провелия се вчера Национален шампионат в Бургас, Валентин беше основен фаворит за титлата, тъй като миналата година се закичи с бронзовото отличие в същата възраст. Той победи повече от убедително, ...

Прочети повече »

Атлет от Койнаре разби конкуренцията на Турнир по спортно ходене в Бургас

Лекоатлетът от СКЛА Спартак (Койнаре) Стоян Стоянов постигна поредния си успех в дисциплината спортно ходене, пише plevensport.eu. На провелия се на 14 септември (неделя) турнир в Бургас той се пребори с конкуренцията при момчетата до 16 години и спечели първото място. Той беше най-бърз в дистанцията от 2 километра и ...