Начало / Архиви на етикети: СКК Спартак 14

Архиви на етикети: СКК Спартак 14

Три европейски титли за състезателите на карате клуб „Плевен 14”

Много успешно завърши участието на плевенските състезатели от Карате клуб „Плевен 14” в Европейското първенство и Купа по шотокан карате-до, което се проведе в Суботица, Сърбия. Плевенските състезатели се завърнаха с три европейски титли и общо шест медала от Европейското първенство, а в надпреварата за Купата те спечелиха седем медала. ...

Прочети повече »

С 25 медала се завърнаха каратеките на Спартак от Държавното индивидуално първенство

35 състезатели на СКК „Спартак 14” участваха в Държавно индивидуално първенство по Шотокан Карате-до за всички възрасти, което се проведе на 19 март в София. Плевенските състезатели, водени от треньорите Милена Кирниколова и Маринела Петрова спечелиха  общо 25 медала – 7 златни, 8 сребърни и 11 бронзови. Регламентът на първенството ...