Начало / Последни новини / U17: Спартак /Плевен/ се препъна вкъщи срещу Черно море

U17: Спартак /Плевен/ се препъна вкъщи срещу Черно море

Загуба 1:2 записаха юношите младша възраст на плевенския Спартак срещу гостуващия им Черно море /Варна/ в среща от 18-ия кръг на Елитната футболна група до 17 години /U17/.
Двубоят бе равностоен, но „моряците“ реализираха веднъж повече.
През първото полувреме топката се разиграваше предимно в централната част на терена, а положенията пред двете врати липсваха.
След почивката гостите проведоха бърза атака по фланга, последва центриране и варненски футболист изпрати топката в мрежата на Спартак.
Домакините реагираха моментално и след контраатака усилията им дадоха резултат – 1:1. Юношите на Черно море обаче отвърнаха с второ попадение. След него спартаковци се втурнаха в атака за да спасят поне точката. Не само, че не сполучиха, но и дори можеше да загубят с по-голям резултат, защото улисани в предни позиции оголваха тила си, където варненци нахлуваха опасно.