Начало / Последни новини / U17: Спартак загуби от Марек

U17: Спартак загуби от Марек

Във футболна среща играна в Гулянци плевенския Спартак отстъпи с 1:2 на Марек (Дупница). Двубоят бе от 28-ия кръг на елитната група за юноши младша възраст до 17 години. Стана мач на средно ниво с малко положения пред двете врати. Гостите обаче заслужено спечелиха. Те повече владееха топката и почти не допуснаха грешки от тактическо естество. В 20-ата минута левия бранител на домакините опита да върне топката на вратаря, но тя попадна у съперник, който напредна и откри резултата. Плевенчани имаха две възможности да изравнят, но Атанас Атанасов и Момчил Кръстев ги пропиляха. В 65-ата минута все равенството бе възстановено. Кръстев засече с глава центриране на съотборник. Пет минути по-късно трима защитници на Спартак се объркаха, противник ги надбяга и реализира победното попадение за състава от Дупница.