Начало / Последни новини / U-17: Спартак отнесе 1:6 в Пловдив

U-17: Спартак отнесе 1:6 в Пловдив

Плевенският Спартак падна с 1:6 при гостуването си на Локомотив /Пловдив/ и се затвърди на последното място в класирането. Двубоят бе от 15-ия последен есенен кръг на националното футболно първенство за юноши младша възраст до 17 години. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Домакините убиха интригата още през първото полувреме. Тогава реализираха четири пъти. В 58-ата минута още веднъж топката спря в мрежата на плевенчани. Пет минути преди края Мариян Великов финтира двама пловдивски бранители и шут от 23 метра вкара почетното попадение за Спартак. Секунди преди края локомотивци добавиха още един гол.