Начало / Последни новини / U-15: ОФК Спартак подчини Янтра 1919 за 20 минути

U-15: ОФК Спартак подчини Янтра 1919 за 20 минути

Детският тим на ОФК Спартак победи в Плевен връстниците си от Янтра 1919 /Габрово/ с 2:0. Двубоят бе от седмия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Селекцията на Момчил Челестинов реши всичко за 20 минути през първото полувреме. В 13-ата минута Юлиян Николов пусна пас от дълбочина и Васко Първанов вкара гол-шедьовър с удар от въздуха. В 32-ата минута Алекс Асенов подпечата успеха с попадение след самостоятелен пробив. През цялото време плевенчани контролираха всичко на терена. След почивката намалиха чувствително темпото. Челестинов даде възможност за изява на още седем момчета от резервната скамейка. Гостите не сториха нищо в атака.