Начало / Последни новини / U-15: ОФК Спартак изпусна Етър

U-15: ОФК Спартак изпусна Етър

Без победител – 1:1 завърши двубоя от 16-ия кръг на детското футболно първенство на зона Велико Търново между Спартак /Плевен/ и гостуващия му Етър. Селекцията на Илич Митранов само може да съжалява, че не спечели, при това с разлика. Плевенският тим доминираше час. В оставащите десет минути умората си каза думата и точно тогава търновлии измъкнаха точката. През първото полувреме домакините постоянно тормозеха бранителите на съперника. В 25-ата минута Харалампи Харалампиев я матира, засичайки с глава центриране на съотборник – 1:0. После Слав Петков пропусна да стори същото от два метра пред голлинията. Отново той имаше шанс, но и втория път го пропиля. Мариян Пепов пък тресна гредата със страхотен шут по диагонала. Картината се запази до 60-ата минута. Малко след това съперник се измъкна сам срещу плевенския вратар и го преодоля за крайното 1:1.