Начало / Последни новини / U-15: Децата на ОФК Спартак паднаха от Локомотив /ГО/

U-15: Децата на ОФК Спартак паднаха от Локомотив /ГО/

Детският тим /до 15 години/ на ОФК Спартак падна в Плевен от Локомотив /Горна Оряховица/ с 1:3. Двубоят бе от деветия кръг на зоналното футболно първенство U-15. Противно на крайния резултат, след първата й половина въобще нямаше индикации домакините да загубят срещата. Гостите не създадоха нищо в атака, но в последните секунди на първата част след изпълнение на корнер топката влетя в плевенската врата. След почивката ситуацията не се промени, но в последните десетина минути паднаха три гола. Първо гостите вкараха два пъти от нищото. Малко преди края Димитър Младенов реализира почетното попадение за Спартак. Плевенчани могат да съжаляват поне за изпуснатата точка, защото изтърваха две чисти положения чрез Алекс Асенов и Павел Челестинов.