Начало / Последни новини / U-11: ФК Спартак 1919 с победа в Горна Оряховица

U-11: ФК Спартак 1919 с победа в Горна Оряховица

Плевенският ФК Спартак 1919 се наложи с 1:0 в Горна Оряховица над местния Локомотив. Двубоят бе от 13-ия кръг на детската подготвителна футболна група U-11 – зона Велико Търново. Гостите нанесоха своя удар в средата на второто полувреме, когато самостоятелен пробив от дясно донесе единствения гол в мача. Плевенчани доминираха през цялото време. До почивката два пъти уцелиха гредите, а след нея още веднъж. Пропуснаха и осем чисти голови положения. Съперникът имаше две възможности да реализира през второто полувреме, но не успя.