Начало / Последни новини / U-11: ФК Спартак 1919 подчини Ботев /Враца/

U-11: ФК Спартак 1919 подчини Ботев /Враца/

Децата на ФК Спартак 1919 победиха в Плевен гостуващия им Ботев /Враца/ с 1:0. Двубоят е от 18-ия кръг на зоналното футболно първенство U-11. Домакините спечелиха заслужено, но не успяха да го сторят с категоричен резултат. Единственото попадение реализира Васил Тошев. В 58-ата минута настана продължително разбъркване пред вратата на съперника, чийто състезатели два пъти избиваха от голлинията, но при удара на Тошев бяха безпомощни. През първото полувреме имаше равновесие. Тошев уцели гредата, а гостите пропиляха две възможности да открият резултата. След почивката плевенчани доминираха, но оползотвориха само едно от десетината положения. Съперникът им предимно се защитаваше.