Начало / Последни новини / U-11: ФК Спартак 1919 вкара осем пъти на Монтана

U-11: ФК Спартак 1919 вкара осем пъти на Монтана

Детският футболен тим на ФК Спартак 1919 разгроми в Плевен едноименния състав на Монтана с 8:2. Двубоят бе от 16-ия кръг на зоналното първенство за родени до 2005 година. Резултатът е красноречив, но домакините доста се измъчиха до почивката, защото подцениха съперника. На два пъти се оказаха догонващи в резултата. Почивката дойде при 2:2. След нея плевенчани заиграха на пълни обороти и реализираха шест пъти. Вратарят Мартин Колев, този път игра на върха на атаката и се разписа четири пъти. По едно попадение добавиха Васил Тошев, Светослав Филипов, Владислав Миланов и Мартин Боянов. Поне още толкова можеха да вкарат спартаковци.