Начало / Последни новини / U-11: Снажен „боляр“ съсипа ФК Спартак 1919 във Велико Търново

U-11: Снажен „боляр“ съсипа ФК Спартак 1919 във Велико Търново

Детският футболен тим на ФК Спартак 1919 /Плевен/ загуби гостуването си на Етър /Велико Търново/ с 1:3. Двубоят е от 17-ия кръг на зоналното първенство за родени 2005 година. На некачествения терен в село Самоводене, плевенчани бяха равностойни на домакините. Не успяха обаче да намерят вярното противодействие срещу физически най-здравия им футболист. Именно снажния „боляр“ изработи успеха за търновлии. През първото полувреме той пое топката от половината на отбора си, дриблира до вратата на противника и отбеляза единствения гол до почивката. През второто полувреме повтори същото и спартаковци вече изоставаха с 0:2. Авторът на двете попадения реши да преодолее плевенчани за трети път и почти го стори, но подаде на съотборник, който направи резултата категоричен. Малко преди края Васил Тошев се измъкна сам срещу търновския страж и вкара почетното попадение за Спартак.