Акценти

Спектакъла „Аз съм българче” представиха в ОДЗ „Снежанка”

По случай Националният празник на България децата от ОДЗ №7 „Снежанка“ – група „Буратино“, представиха спектакъла „Аз съм българче“.
Пред своите родители, учители и възпитатели децата показаха талант и развълнуваха всички с чудесните си изпълнения. Те бяха поздравени от директора на детското заведение Людмила Гатева.

одз снежанка

Прочетете също:

Авария по довеждащ водопровод в Плевен, възстановено водоподаването за Източната индустриална зона

В Плевен се извършват аварийно-ремонтни дейности по довеждащ водопровод, който захранва Източната и Северната индустриална …