Акценти

Бивши спортисти от Червен бряг и Пазарджик са биячите от Околовръстното

Христо Христов, Александър Гечев и Мартин Марков са охранителите, които пребиха 30-годишния Васко Наумов на Околовръството шосе в сряда, съобщи в-к  „24 часа“.

Те работят по договор с охранителна фирма и пазят сочения за наркобос Ивайло Борисов-Ториното. Дошли са в София от Червен бряг и от Пазарджик.

Тримата са привлечени като обвиняеми за хулиганство и причиняване на средна телесна повреда.  Заради бруталното нападение главният прокурор Сотир Цацаров свика съвещание с шефове на МВР.

Прочетете също:

Общинският съвет в Никопол прие отчет и актуализира бюджетната прогноза, одобри отчетите за ЕС и чужди средства и актуализира бюджета за 2025 г.

На днешното заседание на Общинския съвет в Никопол бяха приети няколко важни решения, съобщава БТА. …