Акценти

Няколко кръстовища остават затворени и в неделния ден

В неделния ден остават затворени няколко кръстовища и отсечки в Плевен. Това ще важи от 09.00 до 16.00 часа заради подмяна на контактната мрежа.
В този период ще бъде затворено кръстовището на бул. „Христо Ботев” с ул. „Трети март” и това на ул. „Трети март” с бул. „България”, в цялата отсечка движението ще е спряно. Дейностите продължават и по ул. „Димитър Константинов” – от кръстовището с ул. „Иван Вазов”, зад Община Плевен, до кръстовището с ул. „Стоян Заимов”.
Подходът към Гаров площад по ул. „Иван Миндиликов” в участъка пред Автогарата и пред Панорама Мол Плевен отново ще е затворен. Движението ще е спряно между кръстовището на ул. „Княз Александър Батенберг” /от БИЛЛА към Гаров площад/, подхода от ул. „Данаил Попов” към Гаров площад и по ул. „Алеко Константинов” към Гаров площад.

Прочетете също:

Община Плевен започна номинации за наградата Св. св. Кирил и Методий по повод 24 май, предложения се приемат до 15 май

По повод 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, …