Начало / Последни новини / Започна записването за втория турнир „ Проходната пешка”

Започна записването за втория турнир „ Проходната пешка”

Вторият турнир „Проходната пешка”, организиран от Спортен клуб по шахмат „Плевен XXI” –  Плевен на 30 януари (събота).  Право на участие в състезанието имат деца, родени след 01.01.2006 г. и заплатили съответната турнирна такса.

Срещите ще се играят по швейцарската система  „Swiss Manager” в 6 кръга.
Заявки за участие ще се приемат до 29 януари на имейла на клуба e-mail: [email protected] .
Осигурени са предметни награди и грамоти за класиралите се на първо, второ и трето място и за най-малък участник.
Класиралите се до 15-то място във всеки от шесте турнира трупат точки за генералното класиране. Наградата за победителя във веригата е шахматен часовник.
Пълна информация за  веригата „Проходната пешка” можете да намерите ТУК.