Акценти

Сопраното Добрина Икономова ще изнесе концерт тази вечер в Католическата църква в Плевен

Тази вечер в католическа църква „Дева Мария от Фатима“ в Плевен концерт ще изнесе сопраното Добрина Икономова – водещ солист на Музикалния театър „Стефан Македонски” в София и носителк на престижното отличие „Кристална лира”.

В програмата ще бъдат представени изпълнения на „Аве Мария” от различни композитори – Шуберт, Масне, Маскани и други. Съпроводът на орган е на Вера Груева.

По традиция концертите в католическата църква преминават под мотото „MUSIKA SACRA” Началото нази вечер е от 19 часа. Входът е свободен.

 

Прочетете също:

Плевенски каратисти от Спартак 14 печелят 30 медала на Европейското първенство и купа по шотокан карате-до в Италия

Спортистите от плевенския клуб по карате „Спартак 14“ се върнаха от Европейското първенство и Европейската …