Акценти

Единствено в Плевен изложба показва 3D пластики от хартия, изработени с лазерни принтери

Иновативна изложба ще бъде представена единствено пред плевенска публика в България през септември. Домакин на мероприятието ще бъде Арт център – Плевен, а представените творби са на софийския автор Красимир Тодоров. Експозицията включва произведения от различни 3D технологии за изработване на пластики от хартия с лазерни принтери и компютърни графики, като те ще бъдат демонстрирани и пред публиката.
Иновативна и интересна обещават да е изложбата, която ще бъде показана на 16 септември, сряда, от 18 часа. След представянето в Плевен, което е първото и единственото за страната ни, произведенията на Красимир Тодоров ще бъдат изложени във Виена и Хърватска.

Прочетете също:

Футболните първенства в област Плевен започват без проблемни мачове, но липсата на съдии остава предизвикателство, обяви председателят на Областния съвет на БФС

Председателят на Областния съвет на Българския футболен съюз (БФС) в Плевен, Тони Вашков, изрази надежда, …