Акценти

12 наказателни постановления са издали за седмица здравните инспектори

проверки РЗИ347 проверки на подлежащи на контрол обекти са извършили здравните инспектори от РЗИ- Плевен през миналата седмица. Издадени са 9 предписания за подобряване хигиенното състояние на 9 от проверените обекти.

Съставени са 3 акта за хигиенни нарушения, като два от актовете са за  неспазване на санитарно-технически норми и правила за строителство и експлоатация на съоръженията при водоснабдяване на населените места и промишлеността с питейна вода.

През отчетния период са издадени 12 наказателни постановления на обща сума 1200лв. Няма спрени от експлоатация обекти.

 

Прочетете също:

Концертен роял сбъдва мечтите на Народно читалище „Съгласие 1869“ в Плевен, събран чрез благотворителност и подкрепа за изкуството

Народно читалище „Съгласие 1869“ в Плевен се сдоби с нов концертен роял, сбъдвайки една от …