Приключиха всички аварийно-ремонтни дейности, извършвани през днешния ден на територията на област Плевен. От ВиК – Плевен съобщиха, че е отстранена и аварията по довеждащия водопровод в участъка между помпена станция „Латинка“ и помпена станция „Дружба“.
В резултат на ремонта водоподаването в Източна и Северна индустриална зона на Плевен е напълно възстановено. Екипите на дружеството продължават да наблюдават състоянието на системата, за да гарантират устойчиво и надеждно водоснабдяване.
От ВиК – Плевен изразиха благодарност към гражданите за търпението и разбирането по време на извършването на ремонтните дейности.
infoPleven Актуални новини от политика, икономика, култура, спорт, образование, здравеопазване от Плевен и регион Плевен