Акценти

Отмененото заседание на Общинския съвет на Плевен е насрочено за утре

Утре, 12 ноември, от 9 часа в зала „Плевен“ ще се проведе заседание на Общински съвет – Плевен. Предварителният дневен ред на заседанието включва всички 34 точки на отменената на 29 октомври сесия. Съветниците ще разгледат 33 предложения и ще изслушат едно питане на общински съветник.
На основание чл.28, ал.1, изр.2 от Закона за местното самоуправление и местната администрация, във връзка с чл.47, ал.1, изр.2 от Правилника за организацията и дейността на Общинския съвет заседанието ще бъде закрито.
С решение на Председателския съвет на Общинския съвет, следващото заседание на местния парламент ще се проведе на 17 декември /четвъртък/, ако обстоятелствата не наложат свикване преди това и ако епидемичната обстановка позволява.

Прочетете също:

Започва конкурсът за наградата по хуманитаристика на името на академик Юрдан Трифонов в Плевен, приемат молби до 17 октомври 2025

Съюзът на учените в България – клон Плевен, в сътрудничество с Община Плевен, обявява началото …