Начало / Последни новини / Само двама от СКО Север в десетката за купите на Пещера и Брацигово

Само двама от СКО Север в десетката за купите на Пещера и Брацигово

Даниел Симеонов и Янислава Симеонова се представиха най-добре за плевенския клуб СКО Север в Пещера и Брацигово. Там се проведе държавно първенство /ДП/ по ориентиране за жени и мъже 20-21 години и традиционните състезания за купите двете градчета. В Пещера Даниел Симеонов преодоля на средна дистанция 3.6 км със 160 метра изкачване и 16 контролни точки с шесто време при мъжете до 45 години. С позиция по-напред се класира на спринта /3.0 км със 70 м изкачване и 16 контроли/ в Брацигово. Там Янислава Симеонова е шеста на 2.8 км с 55 м изкачване и 17 контролни точки при жените до 35 години.

Участниците ни в държавно първенство завършиха извън призовата десетка. Двата ни екипа /М20/ пък останаха извън класирането на ДП Спринтова щафета.