Акценти

Коледната елха на Областна администрация вече е засадена в „Кайлъка”

Областният управител на област Плевен Мирослав Петров засади днес коледната елха, която доскоро бе в кабинета му. Изборът на живо празнично дръвче е провокиран от идеята за грижа към природата, защото след Коледа и Нова година, то може бъде върнато обратно в естествената си среда. Дръвчето ще расте в парк Кайлъка. Първоначално, докато се захване, грижа за него ще полага служител на областна администрация.

Прочетете също:

Дарителската кампания за довършване на параклиса Света Параскева в Тученица продължава

Дарителската кампания за набиране на средства за строежа на параклис в плевенското село Тученица продължава, …