Акценти

Партида нови кошчета за смет пристигна в Плевен

Нови 70 кошчета за отпадъци, доставени от фирма „FCC България“ ,пристигнаха в Плевен. Новината съобщи кметът Георг Спартански чрез социалните мрежи.

С новите кошчета ще бъдат подменени стари и амортизирани съдове в града. Надявам се,че новите кошчета,които ще допринесат за естетизиране на градската среда, ще се ползват по предназначение и няма да са обект на вандалски посегателства, написа Спартански.

Преди Великден тази година фирмата също достави нови съдове за смет, с които бяха подменени потрошените, разположени по Старата главна на Плевен.

 

 

Прочетете също:

Ралица Енчева разкрива „Отвътре навън“ в нова изложба, предизвикваща себе си с акварели, стъкло и керамика

В интервю за БТА, плевенската художничка Ралица Енчева споделя своите виждания за човечността, знанието и …