Акценти

Ел. табло се запали в ж.к.“Сторгозия“

На 29 септември 2017 година в 10:25 часа в РДПБЗН – Плевен е съобщено за пожар в ел табло в град Плевен ж.к.“Сторгозия“, съобщиха от пресцентъра на полицията. Огънят е погасен със спирането на тока от екип на ЧЕЗ, който е бил на мястото на инцидента. Отзовали са се четирима служители на РС ПБЗН – Плевен.

За периода от 29 септември до 2 октомври 2017 година служителите от РДПБЗН – Плевен са участвали в 18 произшествия –  пожари в сухи треви са регистрирани в землищата на градовете Плевен, Белене, Кнежа, Никопол, Гулянци, Червен бряг и Тръстеник и селата Ясен, Божурлук, Дъбован, Стежерово и Брестовец.

Прочетете също:

Плевен се включва в благотворително бягане за подкрепа на педиатрията в УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ в рамките на кампанията „Дари времето си на 5kmrun 2025“

Плевен утре ще бъде домакин на благотворително бягане в подкрепа на Клиниката по педиатрия към …