Акценти

Павел Танковски отново в спора за медали

Лекоатлетът от Койнаре надви конкуренцията с огромна преднина на провелия се през уикенда 4-ти маратон Плевен. В най-късата дистанция от 3000м Танковски проведе тактическо бягане и  с атака преди последната обиколка се откъсна от конкурентите си и безапелационно спечели бягането.

Забелязва се, че атлетът започва да възвръща старата си форма и умело се намесва в спора за медалите. А всички ние очакваме скоро да го видим отново на почетната стълбичка на националните шампионати.

 

Прочетете също:

Тодор Тодоров е доволен от концентрацията и хъса на Спартак Плевен след победата над Нюкасъл Ийгълс в Европейската баскетболна лига

Треньорът на Спартак Плевен, Тодор Тодоров, изрази задоволството си след победата на своя отбор срещу …