Начало / Последни новини / Младшата на Красимир Мечев с победа в Ловеч
Spartak-futbol-deca

Младшата на Красимир Мечев с победа в Ловеч

Успех с 3:1 над Литекс в Ловеч взеха юношите младша възраст на Спартак /Плевен/. Това бе първата приятелска среща за тима, който участва в националното първенство до 17 години. Съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме. Първото бе за домакините. В 25-ата минута техен нападател използва суетенето между вратар и защитник, изпревари ги и откри резултата. След попадението спартаковци живнаха, но до почивката нямаше нито една опасност пред двете врати. Второто полувреме бе изцяло за селекцията на треньора Красимир Мечев. В 60-ата минута равенството бе факт след попадение на Любомир Венциславов. Само за няколко минути след гола плевенските футболисти пропуснаха да вкарат още. Това все пак се случи в 69-ата минута, когато след бърза комбинация Марио Николаев направи 2:1. Пет минути по-късно Тихомир Николов напредна, замахна, ловешкия вратар реагира и той технично насочи топката в горния ляв ъгъл за крайното 3:1. В оставащото време спартаковци създадоха още три голови възможности.