Акценти

Участници от 6 държави в надпревара на Европейския шампионат по СуперМото и Балканския шампионат по мотоциклетизъм на писта

96 състезатели от 6 държави участват на втория кръг на Европейския шампионат по СуперМото и четвъртия кръг на Балканския шампионат по мотоциклетизъм на писта.  Състезателите са от България, Гърция, Румъния, Турция, Македония и Сърбия, информират от Българска федерация по мотоциклетизъм.

На летищен комплекс „Долна Митрополия” край Плевен вчера се проведоха свободните тренировки и квалификациите преди днешните стартове. Днес от 11:00 часа бе официалното откриване на Гран При България. След него са и всички състезания от програмата на втория кръг на Европейския шампионат по СуперМото и четвъртия кръг на Балканския шампионат по мотоциклетизъм на писта.

Очаквайте подробности за резултатите от състезанията.

Прочетете също:

Фермерският пазар в Плевен ще отвори врати за първи път през 2026 година този петък, 16 януари

Този петък, 16 януари, жителите и гостите на Плевен ще имат възможност да посетят първото …