Начало / Последни новини / 12-годишните на ВК „Локомотив” – Червен бряг победители в турнир по миниволейбол

Момчетата на ВК „Локомотив“ Червен бряг спечелиха първо място на Междурегионален турнир по миниволейбол, който се проведе на 29 и 30 май в град Луковит. В него взеха участие отбори на момчета, родени 2007-2008 г., от  регион Хемус и регион Витоша.
В първия ден волейболистите от Червен бряг се представиха и спечелиха надпреварата в своята група – регион Хемус, в която участваха още отборите „Монтанаволей“, „Изгрев“ Ябланица и „Ботев“ Луковит.
Днес,  след изиграните срещи по регламента на турнира, отборът на ВК „Локомотив“ Червен бряг достойно завоюва златните медали.