Начало / Последни новини / Янтра „удави“ Партизан

Янтра „удави“ Партизан

Габровският Янтра разгроми в Червен бряг местния Партизан с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Първата половина на срещата не предвещаваше подобен финал. През първото полувреме никой не взе превес в играта. Домакините все пак поведоха в резултата. Половин час след началния съдийски сигнал точен бе Слави Паскалев, възползвайки се от грешка на вратаря. През второто полувреме гостите доминираха изцяло. В 56-ата минута Марио Йовов изравни. Отново той направи обрата пълен четвърт час по-късно. Червенобрежкият тим нямаше сили да реагира. До края два пъти се разписа и настоящия голмайстор на групата Пламен Кожухаров.