Начало / Последни новини / Юношите от „Спартак“ с победа над ФК „София 2010“ и на крачка от четвъртфиналите за Купата на БФС

Юношите старша възраст на „Спартак“ (Плевен) са много близо до класиране за четвъртфиналите в турнира за Купата на БФС, пише спортният сайт plevensport.eu. Вчера момчетата на Цветомир Младенов спечелиха с 1:0 гостуването си на ФК „София 2010“ в първа среща от 1/8-финалната фаза на надпреварата. Победното попадение за плевенския тим вкара Виктор Митов след заучено положение. В 55-ата минута Минко Минков изпълни ъглов удар и таранът на гостите посрещна топката от воле, като я изпрати в мрежата за 1:0.